![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kitzel | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2006
Location: USA
|

| 78 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Halloween (1978) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Legally Blonde (2001) - Aug 13, 2007 |
| 79 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Spanglish (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Bewitched (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Corpse Bride (2005) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Something New (2006) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Glory (1989) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |