![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kivanco | |
![]() |
Movie Buff - 328 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2010
Location: Romania
|

| 83 T7 | The Shawshank Redemption (1994) - Nov 21, 2010 |
| 76 T3 | The Faculty (1998) - Nov 21, 2010 |
| 70 T2 | 8 Mile (2002) - Nov 21, 2010 |
| 81 T6 | Burn After Reading (2008) - Nov 21, 2010 |
| 80 T5 | The Beach (2000) - Nov 21, 2010 |
| 70 T2 | Saw II (2005) - Nov 21, 2010 |
| 87 T8 | Unforgiven (1992) - Nov 21, 2010 |
| 88 T9 | Once Upon a Time in the West (1968) - Nov 21, 2010 |
| 80 T5 | Seven Pounds (2008) - Nov 21, 2010 |
| 86 T8 | Bonnie and Clyde (1967) - Nov 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,053,000 Movie Rankings and Counting... |