kiwibear

kiwibear
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2012
Location: winnipeg, Canada, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 59% The Simpsons Movie (2007) - Rated 11 Mar 2012
60 45% Zombieland (2009) - Rated 11 Mar 2012
90 84% A League of Their Own (1992) - Rated 11 Mar 2012
50 35% Zoolander (2001) - Rated 11 Mar 2012
52 38% Giant (1956) - Rated 11 Mar 2012
60 45% Titanic (1997) - Rated 11 Mar 2012
100 96% Dumb and Dumber (1994) - Rated 11 Mar 2012
90 84% The Scorpion King (2002) - Rated 11 Mar 2012
50 35% Down with Love (2003) - Rated 11 Mar 2012
2% Did You Hear About the Morgans? (2009) - Rated 11 Mar 2012