Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kiza200
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: UK
Recent Rankings
87 Saving Private Ryan (1998) - Dec 09, 2009
79 50 First Dates (2004) - Dec 09, 2009
86 The Usual Suspects (1995) - Dec 09, 2009
75 Happy Gilmore (1996) - Dec 09, 2009
87 Spider-Man 2 (2004) - Dec 09, 2009
65 Street Fighter (1994) - Dec 09, 2009
84 Ghostbusters (1984) - Dec 09, 2009
88 Enter the Dragon (1973) - Dec 09, 2009
86 Cloverfield (2008) - Dec 09, 2009
73 About a Boy (2002) - Dec 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kiza200. Why not go rank more films, then come back and check it out again?