![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kjd89 | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: London, Ontario, Canada
|
|
Bio: dork
| |

| 90 | The Shining (1980) - Jul 21, 2011 |
| 69 | Orange County (2002) - Jul 20, 2011 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Jul 20, 2011 |
| 85 | The Man Who Wasn't There (2001) - Mar 20, 2011 |
| 78 | Lemmy (2010) - Jan 23, 2011 |
| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Jan 17, 2011 |
| 78 | Army of Darkness (1993) - Jan 17, 2011 |
| 83 | Evil Dead II (1987) - Jan 17, 2011 |
| 80 | The Evil Dead (1981) - Jan 17, 2011 |
| 80 | Dawn of the Dead (1978) - Jan 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |