![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kjdavy | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2010
Location: Leeds, West Yorkshire, UK
|

| 80 | Romeo + Juliet (1996) - Feb 03, 2010 |
| 90 | Avatar (2009) - Feb 03, 2010 |
| 75 | Wayne's World (1992) - Feb 03, 2010 |
| 50 | Run Lola Run (1998) - Feb 03, 2010 |
| 80 | The Lost Boys (1987) - Feb 03, 2010 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Feb 03, 2010 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Feb 03, 2010 |
| 95 | Being John Malkovich (1999) - Feb 03, 2010 |
| 75 | Goodfellas (1990) - Feb 03, 2010 |
| 80 | Dogma (1999) - Feb 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |