![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kjettaolsen | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2009
Location: Norway
|

| 99 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jul 27, 2009 |
| 75 | V for Vendetta (2006) - Jul 27, 2009 |
| 80 | Rocky (1976) - Jul 27, 2009 |
| 60 | Volcano (1997) - Jul 27, 2009 |
| 65 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jul 27, 2009 |
| 80 | Blazing Saddles (1974) - Jul 27, 2009 |
| 78 | Deliverance (1972) - Jul 27, 2009 |
| 88 | Batman Begins (2005) - Jul 27, 2009 |
| 10 | Batman & Robin (1997) - Jul 27, 2009 |
| 89 | The Wizard of Oz (1939) - Jul 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |