![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kjfellows | |
![]() |
Cinema Addict - 1157 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2008
Location: Edinburg, TX, USA
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 75 | Nine - Mar 12, 2010 |
| 80 | A Day at the Races - Mar 11, 2010 |
| 95 | The Night of the Hunter - Mar 10, 2010 |
| 90 | Avatar - Mar 09, 2010 |
| 80 | The Piano Teacher - Mar 08, 2010 |
| 90 | Charulata - Mar 07, 2010 |
| 80 | Rebel Without a Cause - Mar 06, 2010 |
| 85 | Fitzcarraldo - Mar 05, 2010 |
| 75 | Code Unknown - Mar 04, 2010 |
| 70 | Saturday's Children - Mar 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,496,000 Movie Rankings and Counting... |