Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kjm1991
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2011
Location: UK
Recent Rankings
79 Phone Booth (2003) - Sep 22, 2011
78 Dawn of the Dead (1978) - Sep 22, 2011
78 Silent Hill (2006) - Sep 22, 2011
78 Platoon (1986) - Sep 22, 2011
79 Minority Report (2002) - Sep 22, 2011
77 The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 22, 2011
78 The Bourne Supremacy (2004) - Sep 22, 2011
75 The Bourne Identity (2002) - Sep 22, 2011
78 Natural Born Killers (1994) - Sep 22, 2011
74 Babel (2006) - Sep 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kjm1991. Why not go rank more films, then come back and check it out again?