kk2012kk

kk2012kk
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Starship Troopers (1997) - Rated 05 Dec 2012
70 63% Idiocracy (2006) - Rated 05 Dec 2012
95 93% The Lawnmower Man (1992) - Rated 05 Dec 2012
90 86% Judge Dredd (1995) - Rated 05 Dec 2012
100 97% Stargate (1994) - Rated 05 Dec 2012
65 55% Contact (1997) - Rated 05 Dec 2012
80 75% The Animatrix (2003) - Rated 05 Dec 2012
90 86% Equilibrium (2002) - Rated 05 Dec 2012
50 39% Open Your Eyes (1997) - Rated 05 Dec 2012
70 63% Tron (1982) - Rated 05 Dec 2012