![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
klactostein | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2010
|

| 74 | The Breakfast Club (1985) - Feb 27, 2010 |
| 64 | Superman II (1980) - Feb 27, 2010 |
| 74 | Stardust (2007) - Feb 27, 2010 |
| 74 | The Sound of Music (1965) - Feb 27, 2010 |
| 67 | Sixteen Candles (1984) - Feb 27, 2010 |
| 70 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Feb 27, 2010 |
| 72 | The NeverEnding Story (1984) - Feb 27, 2010 |
| 73 | Iron Man (2008) - Feb 27, 2010 |
| 68 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Feb 27, 2010 |
| 72 | A Few Good Men (1992) - Feb 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |