Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
klanc11
Cinema Addict - 2373 Films Ranked
Member Since: Apr 13, 2011
Location: California, USA
Recent Rankings
69 Casino Royale (2006) - May 29, 2012
81 Bug (2007) - May 29, 2012
56 Dark Shadows (2012) - May 28, 2012
54 Men in Black III (2012) - May 28, 2012
82 The Dictator (2012) - May 28, 2012
81 Hick (2012) - May 26, 2012
88 To Live and Die in L.A. (1985) - May 26, 2012
91 The Promotion (2008) - May 24, 2012
49 Destination Anywhere (1997) - May 24, 2012
77 Kramer vs. Kramer (1979) - May 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with klanc11. Why not go rank more films, then come back and check it out again?