![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
klaral | |
![]() |
Film Freak - 890 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2009
|

| 94 | Band of Outsiders (1964) - Dec 05, 2011 |
| 90 | Breathless (1960) - Dec 05, 2011 |
| 65 | Greenberg (2010) - Dec 05, 2011 |
| 98 | Ordet (1955) - Dec 05, 2011 |
| 94 | Manhattan (1979) - Dec 05, 2011 |
| 60 | The Proposal (2009) - Nov 13, 2011 |
| 55 | Life as We Know It (2010) - Nov 13, 2011 |
| 70 | Everybody's Fine (2009) - Nov 13, 2011 |
| 88 | Up in the Air (2009) - Nov 13, 2011 |
| 55 | Whip It (2009) - Nov 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |