klaudiulus

klaudiulus
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2014
Location: Santiago, Región Metropolitana, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Lilya 4-Ever (2002) - Rated 25 Nov 2014
95 95% Let the Right One In (2008) - Rated 25 Nov 2014
86 72% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 25 Nov 2014
68 27% The Innocents (1961) - Rated 25 Nov 2014
73 39% Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (2009) - Rated 25 Nov 2014
86 72% The Wind Rises (2013) - Rated 11 Nov 2014
75 44% Spirited Away (2001) - Rated 11 Nov 2014
93 93% Mystery Train (1989) - Rated 22 Sep 2014
82 59% Akira (1988) - Rated 22 Sep 2014
75 44% Toy Story 3 (2010) - Rated 30 Aug 2014