![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kleinmatt | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 75 | Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Kundun (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Lilya 4-Ever (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Mars Attacks! (1996) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Outfoxed: Rupert Murdoch's War on Journalism (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Quiet American (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |