![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
klennon | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2009
Location: USA
|

| 80 | Atonement (2007) - Feb 14, 2009 |
| 95 | Taken (2009) - Feb 14, 2009 |
| 87 | Say Anything... (1989) - Feb 14, 2009 |
| 88 | Clerks (1994) - Feb 14, 2009 |
| 80 | Chasing Amy (1997) - Feb 14, 2009 |
| 85 | Traffic (2000) - Feb 14, 2009 |
| 95 | Goodfellas (1990) - Feb 14, 2009 |
| 98 | The Shawshank Redemption (1994) - Feb 14, 2009 |
| 89 | The Fugitive (1993) - Feb 14, 2009 |
| 80 | Heathers (1989) - Feb 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |