![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
klinden | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2010
Location: Finland
|

| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - Apr 22, 2010 |
| 80 | Buena Vista Social Club (1999) - Apr 22, 2010 |
| 80 | The Great Escape (1963) - Apr 22, 2010 |
| 80 | The Terminator (1984) - Apr 22, 2010 |
| 80 | A Bronx Tale (1993) - Apr 22, 2010 |
| 80 | Collateral (2004) - Apr 22, 2010 |
| 75 | Patch Adams (1998) - Apr 22, 2010 |
| 70 | Flubber (1997) - Apr 22, 2010 |
| 75 | Mercury Rising (1998) - Apr 22, 2010 |
| 80 | Commando (1985) - Apr 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |