![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kloubell27 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2010
Location: mi, USA
|

| 90 | Adam (2009) - Oct 18, 2010 |
| 79 | Raising Arizona (1987) - Oct 18, 2010 |
| 65 | There's Something About Mary (1998) - Oct 18, 2010 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Oct 18, 2010 |
| 85 | Network (1976) - Oct 18, 2010 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Oct 18, 2010 |
| 65 | Sister Act (1992) - Oct 18, 2010 |
| 85 | The A-Team (2010) - Oct 18, 2010 |
| 95 | Fargo (1996) - Oct 18, 2010 |
| 85 | March of the Penguins (2005) - Oct 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |