Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
klystenes
Movie Buff - 221 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2008
Location: Ankara, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Hersey cok guzel olacak (1998) - May 04, 2009
70 The Da Vinci Code (2006) - May 04, 2009
75 The Notebook (2004) - May 04, 2009
65 Cass (2008) - Mar 14, 2009
75 Slumdog Millionaire (2008) - Jan 10, 2009
80 Back to the Future (1985) - Jan 06, 2009
75 The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 06, 2009
70 The Bourne Supremacy (2004) - Jan 06, 2009
75 Batman Begins (2005) - Jan 03, 2009
75 Felon (2008) - Jan 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with klystenes. Why not go rank more films, then come back and check it out again?