![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kmarsh | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Spanglish (2004) - Dec 14, 2008 |
| 80 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Dec 14, 2008 |
| 77 | My Best Friend's Wedding (1997) - Dec 14, 2008 |
| 87 | Just Like Heaven (2005) - Dec 14, 2008 |
| 79 | Top Gun (1986) - Dec 14, 2008 |
| 84 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Dec 14, 2008 |
| 80 | You've Got Mail (1998) - Dec 14, 2008 |
| 82 | Coming to America (1988) - Dec 14, 2008 |
| 80 | The Other Sister (1999) - Dec 14, 2008 |
| 81 | Ella Enchanted (2004) - Dec 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |