![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kmichnicki | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2010
Location: USA
|

| 100 | The Emperor's New Groove (2000) - Dec 02, 2010 |
| 98 | The Cider House Rules (1999) - Dec 02, 2010 |
| 100 | Cabaret (1972) - Dec 02, 2010 |
| 100 | Chicago (2002) - Dec 02, 2010 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 02, 2010 |
| 100 | Being John Malkovich (1999) - Dec 02, 2010 |
| 95 | Rocky (1976) - Dec 02, 2010 |
| 100 | I Heart Huckabees (2004) - Dec 02, 2010 |
| 95 | Juno (2007) - Dec 02, 2010 |
| 98 | Howl's Moving Castle (2004) - Dec 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |