![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kmjr | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2011
Location: Slovenia
|

| 75 | Killer Elite (2011) - Nov 10, 2011 |
| 86 | X-Men: First Class (2011) - Sep 19, 2011 |
| 90 | Elite Squad (2007) - Aug 20, 2011 |
| 93 | Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Aug 20, 2011 |
| 68 | Not Another Teen Movie (2001) - Aug 17, 2011 |
| 84 | Goodfellas (1990) - Aug 17, 2011 |
| 84 | Burn After Reading (2008) - Aug 16, 2011 |
| 85 | Heat (1995) - Aug 16, 2011 |
| 93 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 16, 2011 |
| 77 | Apocalypto (2006) - Aug 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |