Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kmnichol
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
Recent Rankings
80 Minority Report (2002) - Oct 17, 2007
60 The Black Dahlia (2006) - Oct 17, 2007
70 War of the Worlds (2005) - Oct 17, 2007
80 Christmas Vacation (1989) - Oct 17, 2007
98 The Lives of Others (2006) - Oct 17, 2007
85 Love Actually (2003) - Oct 17, 2007
90 Pretty Woman (1990) - Oct 17, 2007
85 Dirty Pretty Things (2002) - Oct 17, 2007
90 The Incredibles (2004) - Oct 17, 2007
80 Paris, je t'aime (2006) - Oct 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kmnichol. Why not go rank more films, then come back and check it out again?