Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kmonsen
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Oslo, Oslo, Norway
Recent Rankings
91 The Green Mile (1999) - Aug 18, 2009
84 Face/Off (1997) - Aug 18, 2009
85 The Untouchables (1987) - Aug 18, 2009
87 Black Hawk Down (2001) - Aug 18, 2009
92 The Godfather (1972) - Aug 18, 2009
85 Starship Troopers (1997) - Aug 18, 2009
89 Men in Black (1997) - Aug 18, 2009
88 The War of the Roses (1989) - Aug 18, 2009
81 Big Fish (2003) - Aug 18, 2009
75 March of the Penguins (2005) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kmonsen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?