![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kmx4 | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2010
Location: USA
|

| 90 | True Grit (2010) - Jul 30, 2011 |
| 75 | Limitless (2011) - Jul 30, 2011 |
| 83 | Sucker Punch (2011) - Jul 30, 2011 |
| 95 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jun 12, 2010 |
| 90 | Shutter Island (2010) - May 25, 2010 |
| 80 | Kick-Ass (2010) - May 15, 2010 |
| 88 | Transsiberian (2008) - May 03, 2010 |
| 85 | Superbad (2007) - May 01, 2010 |
| 90 | Adventureland (2009) - May 01, 2010 |
| 86 | Defendor (2009) - May 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |