![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
knedlik | |
![]() |
Film Freak - 548 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2006
Location: Austria
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | The Lives of Others (2006) - Nov 08, 2008 |
| 90 | Queen Margot (1994) - Nov 08, 2008 |
| 87 | Hannibal Rising (2007) - Oct 31, 2008 |
| 89 | Thank You for Smoking (2006) - Oct 31, 2008 |
| 89 | Identity (2003) - Oct 31, 2008 |
| 75 | National Treasure (2004) - Oct 31, 2008 |
| 89 | The Number 23 (2007) - Oct 31, 2008 |
| 50 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Oct 31, 2008 |
| 93 | Die Another Day (2002) - Oct 31, 2008 |
| 50 | Ask the Dust (2006) - Oct 31, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |