![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kneudorf | |
![]() |
Cinema Addict - 2232 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2010
Location: London, Ontario, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Wuthering Heights (2011) - Feb 04, 2012 |
| 70 | The Iron Lady (2011) - Feb 03, 2012 |
| 50 | 3 Days of the Condor (1975) - Feb 02, 2012 |
| 38 | Purple Rain (1984) - Feb 02, 2012 |
| 55 | War Horse (2011) - Jan 31, 2012 |
| 55 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jan 28, 2012 |
| 68 | Take Shelter (2011) - Jan 28, 2012 |
| 70 | The Innocents (1961) - Jan 28, 2012 |
| 70 | Shame (2011) - Jan 25, 2012 |
| 70 | This Film Is Not Yet Rated (2006) - Jan 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |