![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
knightracer | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Back to the Future (1985) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Cinderella (1950) - Aug 18, 2009 |
| 80 | X-Men (2000) - Aug 18, 2009 |
| 78 | School of Rock (2003) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Minority Report (2002) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Super Size Me (2004) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Amityville Horror (2005) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Save the Last Dance (2001) - Aug 18, 2009 |
| 93 | Memento (2001) - Aug 18, 2009 |
| 35 | Scooby-Doo (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |