![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
knowus | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: May 19, 2010
Location: USA
|

| 75 | Run Lola Run (1998) - May 19, 2010 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - May 19, 2010 |
| 75 | Adaptation. (2002) - May 19, 2010 |
| 70 | Burn After Reading (2008) - May 19, 2010 |
| 75 | Lost in Translation (2003) - May 19, 2010 |
| 80 | American Beauty (1999) - May 19, 2010 |
| 70 | Tommy Boy (1995) - May 19, 2010 |
| 70 | Trainspotting (1996) - May 19, 2010 |
| 80 | The Lost Boys (1987) - May 19, 2010 |
| 80 | Raising Arizona (1987) - May 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |