![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
knukscrim | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Monster-in-Law (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Four Brothers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Scorpion King (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Pearl Harbor (2001) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |