![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
knutlor | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2007
Location: Germany
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 80 | Gran Torino (2008) - Jun 21, 2009 |
| 70 | Star Trek (2009) - Jun 07, 2009 |
| 90 | Life of Brian (1979) - May 14, 2009 |
| 75 | Tin Cup (1996) - Mar 13, 2009 |
| 65 | Seven (1995) - Mar 07, 2009 |
| 65 | Friday the 13th (1980) - Mar 02, 2009 |
| 65 | Halloween (1978) - Mar 02, 2009 |
| 85 | Waltz with Bashir (2008) - Jan 09, 2009 |
| 50 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Dec 30, 2008 |
| 75 | The King of Comedy (1983) - Dec 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |