Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
koan
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Fear and Loathing in Las Vegas - Jul 19, 2009
65 A Scanner Darkly - Jul 19, 2009
75 Signs - Jul 19, 2009
80 Jaws - Jul 19, 2009
75 Letters from Iwo Jima - Jul 19, 2009
70 Transformers - Jul 19, 2009
70 Dazed and Confused - Jul 19, 2009
90 American Beauty - Jul 19, 2009
70 Big Fish - Jul 19, 2009
60 Meet the Fockers - Jul 19, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with koan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?