Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kobefan21921
Film Freak - 535 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
61 She's Out of My League (2010) - Aug 09, 2010
57 The Book of Eli (2010) - Aug 09, 2010
62 Hot Tub Time Machine (2010) - Aug 09, 2010
65 Get Him to the Greek (2010) - Aug 09, 2010
80 Iron Man 2 (2010) - Aug 09, 2010
82 Kick-Ass (2010) - Aug 09, 2010
77 Toy Story 3 (2010) - Aug 09, 2010
99 Inception (2010) - Aug 09, 2010
93 Inglourious Basterds (2009) - Aug 24, 2009
74 Deliverance (1972) - Jun 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kobefan21921. Why not go rank more films, then come back and check it out again?