Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kobrande
Movie Buff - 347 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2007
Location: USA
Bio: No information
Recent Rankings
39 A Good Year (2006) - Jul 04, 2007
11 Because I Said So (2007) - Jul 04, 2007
67 Breach (2007) - Jun 30, 2007
61 Casino Royale (2006) - Jun 30, 2007
79 Grosse Pointe Blank (1997) - Jun 21, 2007
86 The Frighteners (1996) - Jun 21, 2007
40 Look Who's Talking (1989) - Jun 17, 2007
30 The Holiday (2006) - Jun 17, 2007
Mini-Review: How did this director manage to pull such crappy performances out of otherwise talented actors? Or maybe the person who wrote this middle-school quality script is to blame? Oh, wait - they're the same person.
68 Little Children (2006) - Jun 17, 2007
70 Captain Ron (1992) - Jun 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kobrande. Why not go rank more films, then come back and check it out again?