![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kobutah | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: USA
|

| 80 | Lilo & Stitch (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The Grudge (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Dogma (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Legally Blonde (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Old School (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Graduate (1967) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Notebook (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | First Daughter (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |