![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kodak | |
![]() |
Movie Buff - 284 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2006
Location: USA
|

| 76 | The Beach (2000) - Dec 17, 2006 |
| 72 | All of Me (1984) - Dec 17, 2006 |
| 73 | Instinct (1999) - Dec 17, 2006 |
| 79 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dec 17, 2006 |
| 74 | Napoleon Dynamite (2004) - Dec 17, 2006 |
| 73 | Throw Momma from the Train (1987) - Dec 17, 2006 |
| 74 | The Triplets of Belleville (2003) - Dec 17, 2006 |
| 75 | Crocodile Dundee (1986) - Dec 17, 2006 |
| 77 | Clerks (1994) - Dec 17, 2006 |
| 67 | Road Trip (2000) - Dec 17, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |