![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
koffein | |
![]() |
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: May 8, 2008
Location: Roudnice nad Labem, Czech Republic
|

| 95 | Dead Man Walking (1995) - Jan 13, 2012 |
| 97 | Inception (2010) - Jul 28, 2010 |
| 88 | Watchmen (2009) - May 24, 2010 |
| 35 | 2012 (2009) - May 24, 2010 |
| 92 | Good Will Hunting (1997) - Feb 22, 2010 |
| 80 | Four Rooms (1995) - Feb 22, 2010 |
| 90 | The Others (2001) - Feb 22, 2010 |
| 95 | Far from Heaven (2002) - Feb 22, 2010 |
| 96 | Moon (2009) - Jan 10, 2010 |
| 95 | Carlito's Way (1993) - Dec 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |