![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kohutisko | |
![]() |
Film Freak - 705 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2007
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 80 | Taken (2009) - Apr 25, 2010 |
| 70 | Alice in Wonderland (2010) - Mar 20, 2010 |
| 90 | The Vanishing (1988) - Mar 13, 2010 |
| 75 | The Hurt Locker (2009) - Feb 25, 2010 |
| 71 | Hunger (2008) - Feb 21, 2010 |
| 82 | Moon (2009) - Feb 21, 2010 |
| 66 | A Perfect Getaway (2009) - Jan 30, 2010 |
| 70 | Heavenly Creatures (1994) - Jan 03, 2010 |
| 77 | Avatar (2009) - Jan 03, 2010 |
| 50 | Tropic Thunder (2008) - Nov 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |