Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
koraytekelli
Movie Buff - 221 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2007
Location: izmir, Turkey
Recent Rankings
99 Masumiyet (1997) - Nov 02, 2007
44 Son osmanli yandim ali (2007) - Nov 02, 2007
33 Polis (2007) - Nov 02, 2007
34 Okul (2004) - Nov 02, 2007
99 D@bbe (2006) - Nov 02, 2007
Mini-Review: best Turkish horror ever and ever.
66 Küçük kiyamet (2006) - Nov 02, 2007
51 Babam Ve Oglum (2005) - Nov 02, 2007
50 Barda (2007) - Nov 02, 2007
88 Kurtlar vadisi - Irak (2006) - Nov 02, 2007
66 Takva (2006) - Nov 02, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with koraytekelli. Why not go rank more films, then come back and check it out again?