![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
korin05 | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2008
Location: Israel
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Cast Away (2000) - Sep 06, 2008 |
| 86 | La Femme Nikita (1990) - Sep 06, 2008 |
| 84 | Blade (1998) - Sep 06, 2008 |
| 80 | Braveheart (1995) - Sep 06, 2008 |
| 88 | Cube (1997) - Sep 06, 2008 |
| 85 | Legally Blonde (2001) - Sep 06, 2008 |
| 90 | Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) - Sep 06, 2008 |
| 90 | Irreversible (2002) - Sep 06, 2008 |
| 80 | Jumanji (1995) - Sep 06, 2008 |
| 70 | Red Planet (2000) - Sep 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |