![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kornspell | |
![]() |
Movie Buff - 451 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2008
Location: Portugal
|

| 71 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Jan 18, 2009 |
| 70 | The Constant Gardener (2005) - Jan 18, 2009 |
| 59 | Hook (1991) - Jan 18, 2009 |
| 89 | About Schmidt (2002) - Jan 18, 2009 |
| 68 | The Legend of Bagger Vance (2000) - Jan 18, 2009 |
| 62 | The Messenger: The Story of Joan of Arc (1999) - Jan 18, 2009 |
| 68 | The Doors (1991) - Jan 18, 2009 |
| 41 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Jan 18, 2009 |
| 78 | Million Dollar Baby (2004) - Jan 18, 2009 |
| 65 | Mary Poppins (1964) - Jan 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |