![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kostas | |
![]() |
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: Larissa, N/A, Greece
|
|
Bio: Eternal Procrastinator
| |

| 30 | One Day in August (2001) - Apr 01, 2012 |
| 0 | The Artist (2011) - Apr 01, 2012 |
| 15 | A Tale of Two Sisters (2003) - Mar 25, 2012 |
| 15 | The Descendants (2011) - Mar 25, 2012 |
| 60 | Moneyball (2011) - Jan 15, 2012 |
| 60 | Drive (2011) - Dec 31, 2011 |
| 60 | Star Trek (2009) - Dec 29, 2011 |
| 45 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Dec 10, 2011 |
| 60 | I Saw the Devil (2010) - May 21, 2011 |
| 45 | The Philadelphia Story (1940) - Apr 03, 2011 |
| Writers | Guy Ritchie |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |