kovhalsky

kovhalsky
Movie Buff - 326 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 80% Where the Wild Things Are (2009) - Rated 01 Jan 2015
65 7% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 26 Oct 2014
60 2% The Da Vinci Code (2006) - Rated 26 Oct 2014
65 7% Hancock (2008) - Rated 26 Oct 2014
60 2% Poseidon (2006) - Rated 26 Oct 2014
80 67% City of God (2002) - Rated 26 Oct 2014
75 42% The Terminal (2004) - Rated 26 Oct 2014
75 42% Persepolis (2007) - Rated 26 Oct 2014
70 23% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 26 Oct 2014
70 23% The Mist (2007) - Rated 26 Oct 2014