kozmikbleu

kozmikbleu
Movie Buff - 477 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 33% System Crasher (2019) - Rated 22 Mar 2020
75 68% Parasite (2019) - Rated 28 Nov 2019
76 75% Roma (2018) - Rated 29 Dec 2018
70 26% Cold War (2018) - Rated 29 Dec 2018
78 85% The Night Of (2016) - Rated 29 Aug 2016
74 60% Children of Men (2006) - Rated 29 Aug 2016
75 68% The Second Mother (2015) - Rated 29 Aug 2016
73 51% 25th Hour (2002) - Rated 23 Jul 2016
72 40% The Lobster (2015) - Rated 30 Jun 2016
71 33% Foxcatcher (2014) - Rated 20 Jun 2016