![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kp22buch | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2010
Location: USA
|

| 97 | Moon (2009) - Feb 12, 2010 |
| 95 | Alien (1979) - Feb 12, 2010 |
| 90 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Feb 12, 2010 |
| 85 | Event Horizon (1997) - Feb 12, 2010 |
| 93 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 12, 2010 |
| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Feb 12, 2010 |
| 85 | Donnie Darko (2001) - Feb 12, 2010 |
| 85 | The Butterfly Effect (2004) - Feb 12, 2010 |
| 85 | V for Vendetta (2006) - Feb 12, 2010 |
| 80 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Feb 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |