![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kpinel | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: Canada
|

| 50 | Six Days Seven Nights (1998) - Feb 28, 2010 |
| 100 | American History X (1998) - Feb 28, 2010 |
| 90 | War of the Worlds (2005) - Feb 28, 2010 |
| 100 | Goodfellas (1990) - Feb 28, 2010 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Feb 28, 2010 |
| 85 | A Scanner Darkly (2006) - Feb 28, 2010 |
| 75 | Analyze This (1999) - Feb 28, 2010 |
| 70 | 21 (2008) - Feb 28, 2010 |
| 90 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Feb 28, 2010 |
| 90 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Feb 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |