![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kps2420 | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2009
Location: USA
|

| 93 | Ghostbusters (1984) - Sep 22, 2009 |
| 55 | Shanghai Knights (2003) - Sep 22, 2009 |
| 5 | King Kong (2005) - Sep 22, 2009 |
| 91 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Sep 22, 2009 |
| 94 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 22, 2009 |
| 90 | Coffee and Cigarettes (2003) - Sep 22, 2009 |
| 69 | Death to Smoochy (2002) - Sep 22, 2009 |
| 65 | Chasing Amy (1997) - Sep 22, 2009 |
| 80 | Doctor Zhivago (1965) - Sep 22, 2009 |
| 70 | Stargate (1994) - Sep 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |