![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kraby | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 61 | The Full Monty (1997) - Aug 18, 2009 |
| 86 | The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009 |
| 76 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 18, 2009 |
| 43 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 18, 2009 |
| 55 | 300 (2007) - Aug 18, 2009 |
| 45 | That Thing You Do! (1996) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 18, 2009 |
| 77 | The Green Mile (1999) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Father of the Bride (1991) - Aug 18, 2009 |
| 49 | Flight of the Navigator (1986) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |