kraicat
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out kraicat's...
20 0% | 13 Going on 30 (2004) - Rated 13 Mar 2007 |
90 79% | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Rated 13 Mar 2007 |
90 79% | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Rated 13 Mar 2007 |
90 79% | Princess Mononoke (1997) - Rated 13 Mar 2007 |
75 20% | Face/Off (1997) - Rated 13 Mar 2007 |
88 72% | The Matrix (1999) - Rated 13 Mar 2007 |
80 33% | Armageddon (1998) - Rated 13 Mar 2007 |
86 62% | Death to Smoochy (2002) - Rated 13 Mar 2007 |
82 45% | Pi (1998) - Rated 13 Mar 2007 |
94 91% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 13 Mar 2007 |