![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kramertron | |
![]() |
Film Freak - 962 Films Ranked
Member Since: May 16, 2006
Location: Tallahassee, FL, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | Joan Rivers: A Piece of Work (2010) - Feb 06, 2012 |
| 97 | 12 Angry Men (1957) - Jan 31, 2012 |
| 64 | City Lights (1931) - Jan 30, 2012 |
| 77 | Enemy Mine (1985) - Jan 29, 2012 |
| 75 | In Time (2011) - Jan 28, 2012 |
| 79 | Strange Powers: Stephin Merritt (2010) - Jan 27, 2012 |
| 80 | No Crossover: The Trial of Allen Iverson (2010) - Jan 26, 2012 |
| 79 | Martha Marcy May Marlene (2011) - Jan 26, 2012 |
| 74 | Fitzcarraldo (1982) - Jan 25, 2012 |
| 82 | If A Tree Falls: A Story of the E.L.F. (2011) - Jan 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |